Портал в режимі тестування та наповнення
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості закупівлі №3 від 05.04.2024

(відповідно до підпункту 1 пункту 4 Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань:

Головне управління Національної поліції в Рівненській області; 33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2; код за ЄДРПОУ — 40108761.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

«Поточний ремонт приміщення тиру в адміністративній будівлі ГУНП в Рівненській області, за адресою: вул. Героїв поліції (Пушкіна), 6, м. Рівне. Коригування»

ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-04-011181-a. 

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

послуги відповідно до технічного завдання (Додаток 1 до тендерної документації) повинні бути надані з дотриманням законодавства України у сфері будівництва, будівельних норм, стандартів і правил щодо: міцності, надійності та довговічності, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі щодо охорони праці; екології; пожежної безпеки; енергозбереження; кошторисної документації, згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 “Склад та зміст проектної документації на будівництво”. На об'єкт надання послуг поширюється дія окремих положень Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 (зі змінами). 

Гарантійний строк складає 5-ть років з моменту передачі наданих послуг Замовникові. 

Перебіг гарантійного строку починається з моменту підписання Акту приймання наданих послуг (за формою КБ-2в та КБ-3), що підтверджує факт надання послуг.

 5. Очікувана вартість предмета закупівлі:  123 347,00  грн з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

розрахунок очікуваної вартості проведено на підставі наявних кошторисних призначень, кошторисної частини проектної документації та згiднo з тepмiнoлoгiєю дepжaвних будiвeльних нopм ДБН A.2.2-3:2014 «Склaд тa змiст пpoeктнoї дoкумeнтaцiї нa будiвництвo» та положень Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 (зі змінами).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux