Портал в режимі тестування та наповнення
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості закупівлі №2 від 29.01.24

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань:

Головне управління Національної поліції в Рівненській області33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2; код за ЄДРПОУ — 40108761.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних – Послуги рухомого (мобільного) зв’язку (відповідний код 64212000-5);

3. Ідентифікатор закупівлі UA-2024-01-26-014698-a;

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

 технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника

Оператор повинен надати доступ до спеціалізованої закритої точки доступу (APN) за допомогою технології GPRS/EDGE/3G/4G. Між Оператором та НПУ має бути створено шифрований VPN IPsec тунель. Дані, які будуть курсувати в тунелі, мають бути стійко закодовані механізмом, який є незворотний, та можуть буди розкодовані лише на протилежній стороні. Коди шифрування та MTU постійно, в залежності від трафіку та/або встановленого часу, змінюються, що повинно унеможливити їх перехоплення та декодування. За допомогою цього тунелю пакети прикладного рівня від спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення Lis-MPolice PM маршрутизуються лише на аутентифікаційний proxy-шлюз НПУ, досягають потрібних сервісів та у зворотному напрямку. Тунель, а також спеціалізована закрита точка доступу (APN), обмежені та не повинни мати можливості роботи з будь-якими іншими мережами НПУ.

Надання послуг здійснюється в цілодобовому режимі (365/24/7) і не допускає можливості припинення надання послуг.

Оператор повинен забезпечити можливість надання під визначену послугу одночасно сім-картку для другого пристрою (безкоштовно).


5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 518 000,00 грн з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

розрахунок очікуваної вартості проведено на підставі інформації про ціну послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, вивчення ринку відповідних послуг за місцем розміщення Замовника, в тому числі в системі електронних закупівель Prozorro.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux