Портал в режимі тестування та наповнення
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості закупівлі №4 від 18.09.23

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань:

Головне управління Національної поліції в Рівненській області33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2; код за ЄДРПОУ — 40108761.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Капітальний ремонт покрівлі адміністративного приміщення Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області за адресою: вул. Пекарська, 10, м. Дубно. Коригування, згідно ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи 

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-14-008054-a;

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

об’єктом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів є майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов’язані з відшкодуванням особою, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, шкоди, заподіяної життю, здоров’ю, майну третіх осіб, що виникла внаслідок експлуатації забезпеченого транспортного засобу). 

відповідно до Законів України «Про страхування» і «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страховим випадком є подія, внаслідок якої заподіяна шкода третім особам під час дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася за участю забезпеченого транспортного засобу і внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована за договором. 

Обов'язковий ліміт відповідальності:

- за шкоду, заподіяну майну потерпілих - 160 000,00 гривень на одного потерпілого; у разі якщо загальний розмір шкоди за одним страховим випадком перевищує п’ятикратну страхову суму, відшкодування кожному потерпілому пропорцій зменшується.

- за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих - 320 000,00 гривень на одного потерпілого.

Франшиза в розмірі: 0 % від ліміту відповідальності Страховика (його частини) за шкоду, заподіяну майну потерпілих по кожному та будь-якому страховому випадку.

 5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 26 000,00 грн, без ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

розрахунок страхового платежу за надання страхового покриття на термін 1 (один) рік по кожному транспортному засобу окремого типу (Додаток № 1 до Документації) проведено відповідно вимогам Закону України від 01.07.2004 р. № 1961- IV «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та чинним нормативно-правовим актам Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України або іншого органу уповноваженого на здійснення контролю та нагляду за страховою діяльністю, і повинна включати усі можливі витрати Учасника на надання послуг Замовнику (сплата податків і зборів, перестрахування тощо).Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux