Портал в режимі тестування та наповнення
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості закупівлі №2 від 18.08.2023

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань:

Головне управління Національної поліції в Рівненській області33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2; код за ЄДРПОУ — 40108761.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Природний газ згідно ДК 021:2015 09120000-6 — газове паливо (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – природний газ);

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-17-006621-a;

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавстваякість газу, який передається Постачальником Споживачу в пунктах призначення, має відповідати вимогам, установленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості (ГОСТ 5542-87). За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура (t293,18 К (20оС), тиск газу (Р) 101,325 кПа (760 мм рт. ст.). Учасники процедури закупівлі повинні обов’язково надати в складі тендерної пропозицій гарантійний лист щодо дотримання технічних вимог предмету закупівлі з посиланням на ГОСТ 5542-87 та іншим вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості, а також інші документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, та зазначені замовником у технічному завданні. В складі пропозиції надаються копії документів в розумінні законодавства про ринок природного газу, що засвідчують якість товару (сертифікат(ти) якості). При цьому показники за даним документом можуть відрізнятись від встановлених вище, але бути еквівалентними. 


5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 386 320,00 грн з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

розрахунок очікуваної вартості проведено на підставі інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників та в системі електронних закупівель Prozorro.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux