Портал в режимі тестування та наповнення
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості закупівлі №4 від 18.08.2023

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань:

Головне управління Національної поліції в Рівненській області33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2; код за ЄДРПОУ — 40108761.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Шини для транспортних засобів згідно ДК 021:2015 34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Відповідні коди 34351100-3 п. 1-4, 7-9 – автомобільні шини; 34352200-1 п.5,6 – шини для автобусів відповідно із додатком 2 до тендерної документації);

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-14-013476-a;

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавстваАвтошини запропоновані учасником мають бути тільки новими. Відновлені, ті що були в застосуванні, зняті з виробництва, морально застарілі, частково ушкоджені не приймаються. Строк гарантії встановлений заводом виробником згідно ДСТУ 8816:2018. Тендерна пропозиція Учасника повинна містити детальний опис обладнання, що пропонується (Технічний опис товару запропонований Учасником із зазначенням фірми виробника, країну походження товару. Допускається заміна шин з дотриманням розмірності еквівалентами що перевищують характеристики за індексами навантаження та/або максимальної швидкості). НЕДОПУСКАЄТЬСЯ ДО ЗАКУПІВЛІ ТОВАРИ походженням з Російської Федерації та Республіки Білорусь

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 600 294,00 грн з ПДВ, закупівля проводиться із застосуванням нульової ставки ПДВ 0%, відповідно до постанови КМУ від 02.03.2022 №178 «Деякі питання обкладання податком на подану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

розрахунок очікуваної вартості проведено на підставі інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників та в системі електронних закупівель Prozorro.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux