У Вараші поліцейські викрили гральний заклад та вилучили обладнання

Економічні злочини

Підпільний діючий зал ігрових автоматів оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області спільно із поліцейськими Вараського районного відділу викрили вчора, шостого липня, у мікрорайоні Вараш. 

Слідчо-оперативна група задокументувала факт незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор. Гральний зал був облаштований у приміщенні кафе-бару. Доступ до симуляторів ігрових автоматів надавався за допомогою комп’ютерної техніки через мережу Інтернет. У закладі перебували відвідувач і адміністраторка.

Поліцейські під час огляду вилучили обладнання, що використовувалось для надання гральних послуг: 6 планшетних комп’ютерів, ігровий стіл, відеореєстратор, роутер, грошові кошти в сумі майже 25 тисяч гривень, чеки та чорнові записи.


За фактом незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження встановлюються особи, причетні до вчиненого злочину, власник і орендар приміщення зокрема.

Слідчі Вараського районного відділу поліції звернулися до суду із клопотаннями про накладення арешту на вилучене майно.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Матеріали для ЗМІ

Фото