Майже 9000 рослин снодійного маку та понад 240 рослин коноплі виявили поліцейські Рівненщини за тиждень 

Боротьба з наркозлочинністю

Під час оперативно-профілактичних відпрацювань із першого по восьме липня поліцейські територіальних підрозділів задокументували 49 фактів незаконного вирощування нарковмісних рослин у різних районах області. 

У Рівненському районі вчора, сьомого липня, працівники групи реагування патрульної поліції відділення поліції №6 (м.Здолбунів) Рівненського районного управління поліції на присадибній ділянці жительки села Стара Мощаниця виявили незаконний посів снодійного маку у кількості 453 рослини. 

А напередодні поліцейські сектору реагування патрульної поліції Сарненського відділення у селі Труди виявили на присадибній ділянці місцевої жительки 159 рослин маку. Загалом на Сарненщині вилучено 827 рослин маку та 75 коноплі. 

Окрім того, незаконні посіви поліцейські виявили у Вараському районі — 644 рослини маку та 38 рослин коноплі, а на Дубенщині — 1525 рослин маку.

У загальному поліцейські в різних районах області знищили 8849 рослин маку та 242 — коноплі.

За усіма фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 310 Кримінального кодексу України. Зразки рослин відправлені на дослідження, за результатами яких прийматиметься відповідне процесуальне рішення. 

Нагадаємо, оперативно-профілактичні заходи «Мак» триватимуть до 28 вересня. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області
 

Матеріали для ЗМІ

Фото