Олексій Камишанський: «Безпекове середовище для громадян — це спільне завдання влади та громади»

Поліція і громадяни

На цьому сьогодні наголосив очільник поліції області під час наради із представниками місцевої влади у Дубно.

 

Зокрема, із головами територіальних громад Дубенщини поліцейські обговорили питання реалізації на території району проєктів «Безпечна Рівненщина» та «Поліцейський офіцер громади». 

Як зазначив заступник начальника поліції Рівненщини Руслан Стрельбіцький, всього в області є 64 ТГ, із яких 33 взяли участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», зокрема, у Дубенському районі із 19 ТГ — 14. 

Саме тому з метою популяризації проєкту очільник поліції області зазначив, що процес його впровадження у територіальній громаді дійсно тривалий, адже включає і підготовку приміщення, і конкурсний відбір кандидатів. 

«Однак, головне — почати, зробити перший крок, — підкреслив Олексій Камишанський. — Тож сподіваюся, до кінця року у кожній територіальній громаді буде жити й працювати поліцейський офіцер громади».

Відтак, із очільниками п’яти громад, які поки що не долучилися до проєкту, начальник поліції області обговорив та окреслив шляхи вирішення зазначеного питання для подальшої ефективної взаємодії поліції та громади. 

Присутні обговорили і важливість впровадження системи «Безпечна Рівненщина» — сучасної платформи безпеки в регіоні. 

«Ми повинні йти в ногу з часом, адже злочинність теж не стоїть на місці, а найголовніше завдання усіх — спільними зусиллями створити безпекове середовище для наших громадян», — підкреслив Олексій Камишанський.

Наостанок присутні мали можливість познайомитися із поліцейським офіцером Смизької територіальної громади Віктором Приступою, який детально розповів про свою роботу на території та її переваги для населення. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Матеріали для ЗМІ

Фото