Портал в режимі тестування та наповнення
Поліцейські з Рівненщини показали найкращі результати у спортивних змаганнях
Опубліковано 05 листопада 2018 року о 20:03

Цими вихідними поліцейські Сергій Смочек зі Здолбунова та Галина Майданюк із Вараша завоювали чотири золотих медалі з важкої атлетики та плавання.

На відкритому чемпіонаті Львова з важкої атлетики Сергій Смочек у складі Рівненської команди ФСТ «Динамо», у ваговій категорії до 81 кілограма, у двоборстві зумів підняти 302 кілограми та здобув золоту медаль.

Вдало виступив і 18-річний молодший брат Сергія – Віталій. Він підняв 280 кілограмів і також повернувся додому із «золотом». Рідні брати зі Здолбунова змалку захоплюються важкою атлетикою і разом беруть участь у спортивних змаганнях.

Крім того, Галина Майданюк, начальник сектору кадрового забезпечення Вараського відділу поліції на Міжнародних змаганнях з плавання у Броварах впевнено завоювала першість клубу «Гаврилич Мастерс». На дистанціях у 50, 100 та 200 метрів Галина показала найкращі результати.

Поліцейський колектив щиро радіє за колег, які впевнено завойовують звання кращих спортсменів. Бажаємо вам ще більших перемог!