На Рівненщині поліцейські посилюють заходи у забезпеченні правопорядку на святкові вихідні

Превентивна діяльність

З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці,Дня захисників і захисниць України, українського козацтва та 79-ї річниці створення Української повстанської армії, упродовж 13 та 14 жовтня на Рівненщині заплановано проведення 41 масового заходу. Правопорядок під час них забезпечуватимуть понад 100 поліцейських.

Загалом у святкові дні до охорони публічної безпеки та порядку у складі мобільних груп задіюватимуться поліцейські усіх територіальних і структурних підрозділів, Управління патрульної поліції в Рівненській області, Національної гвардії України та члени громадських формувань.

Крім того, працівники ситуаційного центру ГУНП в Рівненській області працюють у позаплановому режимі та цілодобово контролюють і координують взаємодію усіх підрозділів поліції та екстрених служб області для належного реагування на можливі позаштатні чи надзвичайні ситуації.

Напередодні свят поліцейські вітають жителів Рівного та області із Покровою Пресвятої Богородиці, із Днем захисника і захисниці, українського козацтва і бажають усім міцного здоров’я, благополуччя та наголошують громадянам нанедопущенні порушень публічної безпеки та порядку та дотриманні карантинних обмежень.

Відділ комунікації поліції Рівненської області