Портал в режимі тестування та наповнення
Єдина та перша: кращою плавчинею стала поліцейська з Вараша
Опубліковано 11 березня 2020 року о 18:01

Галина Майданюк — єдина жінка серед 13 збірних команд територіальних підрозділів поліції області, управління «КОРД» та РПОП ГУНП, які змагалися за першість Головного управління Національної поліції в Рівненській області з плавання.

Щорічні змагання в залік Cпартакіади ГУНП відбулися сьогодні, 11 березня.

В особистому заліку на дистанції 50 метрів вільним стилем найкращою стала поліцейська Вараського відділу поліції. Галина Майданюк здолала дистанцію за 28,30 секунд, суттєво випередивши чоловіків — Андрія Майданюка та Антона Величка, результат у яких — 30,72 і 31,48 відповідно.

У командному заліку, зокрема в естафеті вільними стилем 3х50 метрів та за підсумками індивідуальних змагань, першість здобула збірна команда Вараського відділу поліції, друге місце посіла команда Рівненського відділу поліції, а третє — збірна управління «КОРД».

Вітаємо учасників змагань та зичимо усім нових досягнень та спортивних результатів.