Рівнянин постане перед судом за зберігання понад 70 кілограмів бурштину

Злочини проти довкілля

Кримінальне провадження із обвинувальним актом слідчі Рівненського районного управління поліції скерували до суду. Вартість вилученого «сонячного» каміння становить понад 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, санкціонований обшук за оперативного супроводу працівників Рівненського управління ДВБ НПУ провели 29 січня слідчі Рівненського РУП за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури у 54-річного рівнянина.

За результатами слідчих дій поліцейські виявили та вилучили 73 кілограми 670 грамів обробленого та необробленого каміння бурштину, що відповідно до експертизи відноситься до дорогоцінного каміння органогенного утворення. Зловмиснику, який запевняє, що придбав каміння через мережу Інтернет, повідомили про підозру.  

Матеріали кримінального провадження за частиною 1 статті 240-1 КК України (незаконне придбання, перевезення та зберігання бурштину) слідчі скерували до суду з обвинувальним актом.

Обставина, що пом’якшує покарання — щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину. 

Санкція інкримінованої 54-річному рівнянину статті передбачає штраф від 51 до 170 тисяч гривень або обмеження волі на строк від двох до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Відділ комунікації поліції Рівненської області
 

Матеріали для ЗМІ

Фото