вул. Хвильового, 2, м. Рівне, 33000, Україна
тел.: +380 36 226 15 65, факс: +380 36 226 16 87
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
16.12.2017
Грудень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
1112131415
16
17
18192021222324
25262728293031
дата з:
по:



Головна » Новини » Усі новини

Список поліцейських для проведення атестування атестаційною комісією ГУНП в Рівненській області
01.12.2017 | 17:09

Список поліцейських для проведення атестування

атестаційною комісією ГУНП в Рівненській області

 

Дата проведення: 04 грудня 2017 року

Час: 08 год 30 хв

Місце проведення: ГУНП в Рівненській області

м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2, зал колегії ГУНП

1. Бенько Ірина Іванівна

2. Муляр Тетяна Олександрівна

3. Чорна Ірина Іванівна

4. Зембаль Іванна Віталіївна

5. Наперковський Рустам Геннадійович

6. Іващук Юрій Миколайович

7. Кір’янов Сергій Григорович

8. Дерій Юрій Миколайович

9. Булан Сергій Володимирович

10. Караван Михайло Сергійович

11. Суліковський Юрій Сергійович

12. Гапонюк Сергій Михайлович

13. Масовець Леонід Охрімович

14. Денисюк Ігор Петрович

15. Маркович Василь Дмитрович

16. Бондар Віталій Васильович

17. Іванюк Ірина Олександрівна

18. Петровський Олександр Олегович

19. Вакулінський Олександр Вікторович

20. Манжеровська Інна Анатоліївна

21. Регеза Юрій Володимирович

22. Єфімець Юрій Олегович

23. Кирильчук Микола Святославович

24. Нестерчук Віктор Петрович

25. Кухарчук Віктор Вікторович

26. Колошва Олександр Ігорович

27. Берник Андрій Васильович

28. Панчук Іван Олександрович

29. Борисюк Сергій Валерійович

30. Дубич Тарас Михайлович

31. Груша Юрій Миколайович

32. Горошко Максим Петрович

33. Бондарець Микола Фадейович

34. Воробей Юлія Іванівна

35. Подшивайлов Олександр Сергійович

36. Синиця Тетяна Вікторівна

37. Долгих Василь Олександрович

38. Гусак Юрій Вікторович

39. Бруяка Анатолій Михайлович

40. Барбарук Дмитро Михайлович

41. Приходько Роман Анатолійович

42. Тіт Андрій Михайлович

43. Котяш Сергій Васильович

44. Мазуркевич Григорій Леонідович

45. Веремчук Дмитро Валентинович

46. Коломейчук Андрій Анатолійович

47. Лукашик Олександр Миколайович

48. Грімова Ганна Миколаївна

Секретар атестаційної комісії

ГУНП в Рівненській області В.І. Петрик

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку