7 років та 6 місяців за ґратами: суд виніс вирок водію за смертельну ДТП
Нагадаємо, автопригода за участю вантажівки та трьох легковиків сталася сьомого червня 2020 року на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Вересневе Рівненського району.
Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що водій вантажівки «Mercedes-Benz Actros» із напівпричепом під час маневру обгону, не переконавшись у його безпечності, допустив зіткнення із автомобілем «Audi А6»,а потім з «ChevroletAveo». Легковик «Audi» від удару відкинуло на зустрічну смугу, де він зіткнувся із автомобілем «ЗАЗ 11026», а «Chevrolet Aveo» після зіткнення з вантажівкою злетів у кювет.
Внаслідок ДТП загинув водій та троє пасажирів «Chevrolet Aveo»: 49-річний житель Волинської області, його 44-річна дружина, а також їх трирічний онук із Житомира.
Матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом наприкінці листопада 2021 року скерували на розгляд суду.
Днями Рівненський районний суд виніс 27-річному жителю Вінничини вирок — 7 років та 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.
Вирок законної сили ще не набрав, тож обвинувачений може оскаржити його в апеляційному порядку.
Відділ комунікації поліції Рівненської області