Портал в режимі тестування та наповнення
Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Статті 1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (витяг).

Безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» 

Інформація стосовно відповідальності за порушення законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції

Інформація про конфлікт інтересів 

Потенційний та реальний конфлікт інтересів.

Пам'ятка щодо шляхів врегулювання конфлікту інтересів 

Як боротися з конфліктом інтересів.

Конфлікт інтересів та правила його врегулювання Інформація "Про дотримання антикорупційного законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів" Рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Типові ситуації наявності потенційного чи реального конфлікту інтересів, шляхи їх вирішення, зразки документів Відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів Знати і без проблем працювати: що потрібно знати про конфлікт інтересів Інформація про особливості вирішення конфлікту інтересів під час розгляду заяв і повідомлень про вчинення злочину та корупційних правопорушень Інформація про те, як необхідно діяти у випадку виявлення конфлікту інтересів  Дії керівника у зв'язку з установленням наявності конфлікту інтересів у підлеглої особи Методичні рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.04.2021 №5 «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»

Загальні правила врегулювання конфлікту інтересів

Права та гарантії захисту викривача 

Роз'яснення НАЗК від 13.06.2022 №11 щодо наявності/відсутності конфлікту інтересів під час реалізації повноважень з окремих питань оплати праці.   

Конфлікт інтересів: потенційний та реальний

Чим відрізняються реальний та потенційний конфлікти інтересів? ✔️ Які ключові умови конфлікту інтересів? ✔️ Яка відповідальність за порушення? ✔️ За яких умов людина потрапляє в реєстр корупціонерів? ✔️ У який термін та кого саме співробітник має повідомити про наявність у нього реального чи потенційного конфлікту інтересів? ✔️ Чи дійсно звільнення – єдиний вихід врегулювання конфлікту інтересів? Про все це розповідає начальник відділу проведення люстрації Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Нацполіції Олег Лозовий.  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux