Безпека починається зі знань: поліцейські відвідали Рівненський ліцей
Учора, 24 квітня, у День цивільного захисту фахівці вибухотехнічної служби ГУНП в Рівненській області спільно з кінологом долучилися до безпекового заходу.
Під час зустрічі вибухотехніки продемонстрували дітям макети небезпечних предметів та розповіли про алгоритм дій у разі виявлення підозрілої знахідки. Вони наголосили завжди пам’ятати правило трьох «НЕ»: не підходити, не чіпати, не панікувати та одразу телефонувати на 112
Особливе захоплення у дітей викликав виступ кінолога та його службових собак. Поліцейський розповів про важливу роль чотирилапих помічників у розкритті злочинів і пошуку вибухових речовин. Своєю чергою собаки продемонстрували справжню дисципліну та витримку, виконуючи команди, і довели, що кожен їхній крок — результат тривалих тренувань.
На завершення зустрічі діти активно спілкувалися з поліцейськими та ставили свої запитання.
Найемоційнішою частиною стала можливість погладити чотирилапих та зробити яскраві фото на згадку про корисний і цікавий захід.
Відділ комунікації поліції Рівненщини