Дубровицькі поліцейські викрили зловмисника на незаконному зберіганні боєприпасів
Так, 21 жовтня, під час проведення огляду у господарстві 29-річного жителя села Селець у підсобному приміщенні правоохоронці виявили та вилучили два корпуси гранат Ф1 із запалами до них, 150 патронів калібру 5,45 мм та ручну гранату М67.
У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) КК України, усе вилучене скеровуватимуть на експертизу.
Нагадаємо, 25 листопада вступив дію Закон України, відповідно до якого громадяни можуть задекларувати знайдену зброю чи боєприпаси і зберігати її законно.
Щоб задекларувати зброю варто звернутись до найближчого відділення поліції — https://rv.npu.gov.ua/zadeklaruvaty-zbroiu
Відділ комунікації поліції Рівненської області