Гартуємо волю — готуємо зброю: очільник поліції Рівненщини Віктор Шанський перевірив підготовку бійців стрілецького батальйону
Серед тих, хто увійшов до складу підрозділу поліцейські, які вже мають бойовий досвід у протистоянні російським загарбникам, а також чоловіки із числа цивільного населення. Відтак для частини бійців ці навчання стали первинною підготовкою, водночас інші учасники вдосконалювали вже набуті вміння та підвищували рівень підготовки.
Тож днями начальник ГУНП в Рівненській області Віктор Шанський особисто проінспектував та оцінив бойову готовність батальйону, злагодженість дій бійців та якість освоєння ними сучасної тактики ведення бою. Тренування відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних бойових дій.
Особливу увагу було приділено роботі розрахунків безпілотних літальних апаратів. Аеророзвідники відпрацювали замасковані позиції «ворога», здійснювали скиди боєприпасів в окопи умовного противника та керували FPV-дронами на випередження.
Крім того, бійці відточували майстерність ведення вогню з усіх видів стрілецької зброї. Зокрема стрільбі після фізичних навантажень, зміні позицій, з незручних положень та роботі в тактичних групах. Також стрілбатівці продемонстрували навички надання домедичної допомоги в умовах бою та евакуйовували поранених.
«Сьогодні стрілецький батальйон — це не просто піхота, а високотехнологічний підрозділ. Ви готуєтеся у надважких умовах, але саме це рятує життя в бою та наближає нашу Перемогу», — зазначив Віктор Шанський.
Відділ комунікації поліції Рівненської області