Портал в режимі тестування та наповнення

Керівництво поліції Рівненщини привітало нових патрульних із присягою

Опубліковано 23 серпня 2018 року о 16:32

Сьогодні, 23 серпня, на вірність українському народові присягнули дев’ятеро поліцейських патрульної поліції Рівненської області. 

Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Людвіг Файт вкотре розділив урочисту мить із патрульними та вручив їм особисті жетони. Досвідчений керівник наголосив, що легко не буде, але ті, хто готовий допомагати, служити й захищати – будуть сповнені гідності від обраного шляху, а винагородою за службу стануть слова вдячності від громадян.

Також уже традиційно начальник Управління патрульної поліції області Сергій Мерчук відзначив найкращого патрульного, екіпаж та роту символічними козацькими атрибутами – бунчуком, шаблями та щитом. Підлеглим він побажав достойно нести службу та протистояти перешкодам, які, на перший погляд, здаються нездоланними.

Привітати нових патрульних поліцейських прийшли їхні рідні та друзі.


 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux