Керівник поліції Рівненщини Віктор Шанський відзначив поліцейських за оперативне розкриття угону елітного кросовера
Фігурант перебуває у слідчому ізоляторі. Йому загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, днями про викрадення автомобіля Audi Q8 до поліції повідомив 46-річний рівнянин.
Завдяки злагодженій та чіткій роботі працівників сектору кримінального аналізу Рівненського РУП, сектору протидії домашньому насильству, співробітників карного розшуку та патрульних поліцейських транспортний засіб вдалося оперативно розшукати, а зловмисника — затримати.
Із правоохоронцями зустрівся начальник ГУНП в Рівненській області Віктор Шанський та за розкриття особливо тяжкого злочину вручив їм подяки.
«Ви показали високий рівень професіоналізму, оперативності та злагодженості дій. Дякую за відданість службі та відмінний результат. Бажаю безпечної служби та затишку у ваших родинах», — звернувся до присутніх Віктор Шанський.
Відділ комунікації поліції Рівненської області