Керівництво поліції Рівненщини відзначило призерів Чемпіонату України з адаптивного армрестлінгу
Змагання відбулися днями у селищі Воловець Закарпатської області. Участь у них взяли 12 команд з числа працівників Національної поліції України, Збройних сил України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Майже сотню спортсменів виступали у різних вагових та вікових категоріях.
Серед збірної команди Нацполіції — семеро армрестлерів з Рівненщини, які показали високі особисті результати, що дало змогу зайняти перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті.
За здобуті призові місця заступник начальника ГУНП в Рівненські області Руслан Стрельбіцький від імені очільника поліції області Віктора Шанського вручив поліцейським подяки й цінні подарунки.
«Вітаю вас із перемогою у Чемпіонаті, адже здобути її було нелегко. Нехай і надалі сила духу та волі допомагає вам у досягненні цілей», — звернувся до присутніх Руслан Стрельбіцький.
Відділ комунікації поліції Рівненської області