Із візитом до кінологічного центру ГУНП Віктор Шанський завітав сьогодні, другого квітня. З нагоди професійного свята вручив кінологам подяки та відзнаки, а також привіз подарунки чотирилапим: іграшки для тренувань та корм.
Вони розшукують людей, патрулюють, розкривають злочини, виявляють заборонені речовини. Із початком повномасштабного вторгнення обов’язків у співробітників кінологічного центру додалось.
«Разом зі службовими собаками ви несете службу на блок-постах та берете участь у розмінуванні і зачищенні звільнених територій. Нині на вашому рахунку — деокупована Київщина та Херсонщина, — підкреслив Віктор Шанський. — Бажаю вам витримки, наснаги й душевного спокою, адже робота зі службовим собакою потребує не лише професіоналізму, але і хорошого настрою».
Віктор Шанський проінспектував роботу кінологічного центру та ознайомився із умовами утримання службових собак, бо правильний догляд, збалансоване харчування та контроль за станом чотирилапих — важливі. Нині в кінологічному центрі поліції Рівненщини служать 26 хвостатих та 10 кінологів.
Тутешні вихованці поділяються на розшукових, з пошуку вибухівки та зброї, наркотичних речовин, тощо. І хоч у кожного свій характер та «профіль», спільне у них одне: вони віддані своїй роботі та обов’язку. А ще вірні людям, із якими щодня несуть службу.
Відділ комунікації поліції в Рівненській області