Портал в режимі тестування та наповнення
Команда поліцейських виборола перемогу в обласній «Динаміаді – 2023» з рукопашного бою серед представників силових структур Рівненщини
Опубліковано 23 серпня 2023 року о 17:55

Змагання, ініційовані Рівненською обласною організацією ФСТ «Динамо» України, відбулись сьогодні, 23 серпня, у спортивному залі ГУНП в Рівненській області. Правоохоронці виборювали першість в індивідуальних та командних заліках у вагових категоріях від 60 до понад 90 кілограмів.

За результатами поєдинків перше місце у загальнокомандному заліку посіла збірна поліцейських Головного управління Національної поліції в Рівненській області. На другій сходинці — працівники Головного управління ДСНС Рівненщини, а третіми стали бійці Національній гвардії України.

Начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олександр Ганжа та заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» України Віктор Куцель привітали призерів та вручили їм медалі, грамоти та кубки, побажавши усім учасникам подальших професійних успіхів, спортивних досягнень та нових Перемог.