Слідчі повідомили про підозру у незаконній порубці лісу трьом жителям Рівненщини, які діяли в складі організованої групи

Економічні злочини

Поліцейські області викрили та задокументували протиправну діяльність організованої групи осіб, яка впродовж травня-серпня 2020 року систематично здійснювала незаконну порубку та перевезення дерев породи «дуб».

У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконної порубки лісу, слідчі слідчого управління встановили, що група осіб із числа мешканців Рівного, Сарн та Дубровицького району, за попередньою змовою, у лісових масивах на території Дубровицького та Зарічненського районів області вчиняли незаконні порубки дерев породи «дуб». 

У подальшому незаконно здобуту деревину зловмисники транспортували до Рівного та на Волинь для подальшої її реалізації. 

Слідчі, зібравши достатньо доказів, 28 січня повідомили трьом активним учасникам організованої групи про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 3 статті 28, частиною 4 статті 246 Кримінального кодексу України. 

Внаслідок протиправної діяльності вказаних осіб спричинено тяжкі наслідки у вигляді майнової шкоди лісовим господарствам Рівненської області в сумі 139 тисяч 791 грн. 

Наразі на даний час вирішується питання щодо обрання вказаним особам запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. 

Відповідно до санкції статті їм може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Відділ комунікації поліції Рівненської області