Псевдогазовик ошукав двох рівнянок: слідчі розпочали досудове розслідування

Злочини проти власності

Учора, 17 травня, до поліції надійшло два повідомлення, що до помешкань пенсіонерок навідався чоловік, який представився працівником газової служби та заволодів грошима у сумі понад 15 тисяч гривень.

Так, близько 15:30 до квартири 84-річної рівнянки на вулиці Міцкевича прийшов чоловік, який представився працівником газової служби. Він повідомив, що їй необхідно замінити лічильник на новіший, оскільки, з його слів, планується сильніша подача газу. Також чоловік зазначив, що заплатити доведеться лише за встановлення обладнання, а це — 700 гривень. Після того, як зловмисник побачив,  де пенсіонерка зберігає гроші, покликав її до ванної кімнати, оскільки там начебто протікає вода. В цей час вкрав грошові кошти в сумі вісім тисяч гривень та зник.

А вже за декілька годин у квартирі на вулиці Відінській аналогічним чином заволодів грошовими коштами 83-річної пенсіонерки. Їй «заміна лічильника» коштувала 7500 тисяч гривень.

За описом обох рівнянок, це був той самий чоловік.

За обома фактами таємного викрадення чужого майна, розпочато досудові розслідування за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять розшукові заходи з метою встановлення особи, причетної до злочину.

Правоохоронці наголошують громадянам: не впускайте в помешкання невідомих осіб, які представляються працівниками будь-яких державних установ чи комунальних служб, якщо ви їх не очікуєте. А якщо побачили підозрілих осіб у під’їзді чи біля будинку, негайно повідомляйте на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Рівненської області