Портал в режимі тестування та наповнення

#МВС_Незламні: на Рівненщині поранені захисники продовжують тренування у басейні в рамках водної реабілітації

Опубліковано 28 вересня 2025 року о 14:00

Реабілітація бійців, їхнє повернення до повноцінного життя, реалізація у різних сферах (спорт, робота тощо) та стабільний психологічний стан є одним із ключових напрямів роботи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

У січні цього року Рівненщина стала одним із перших регіонів, де повноцінно запрацював ініціативний проєкт «МВС Незламні». У його межах наші військові отримали доступну та безоплатну можливість проходити реабілітацію, відвідуючи заняття з плавання у басейні під постійним супроводом професійного тренера.

«Тренування проходять тричі на тиждень, але ми також індивідуально підлаштовуємося під кожного. Ми хочемо, аби більше Героїв відвідували заняття, адже для тих, хто пройшов складні випробування, вода відкриває двері у нове життя без обмежень. У водоймі тіло стає легшим, рухи — вільнішими, а біль поступово відступає», — розповіла директорка ДЮСШ №2 Анна Хлістунова.

Ветерани війни Олександр Ємець та Давид Базелюк, які нині працюють у поліції, зазначають: після відвідування басейну їхній фізичний стан покращився, а водна реабілітація допомагає відчувати ще й психологічне розслаблення.

«Вода чинить особливий терапевтичний ефект на нервову систему людини. Щоразу, занурюючись у воду, наші захисники відпускають свої тривоги, страхи та хвилювання, дозволяючи їм розчинитися у водній глибині. Наші незламні хлопці та дівчата вчаться не просто плавати — тут вони навчаються знову жити та вірити в себе», — наголосила начальниця відділу психологічного забезпечення поліції Рівненщини Світлана Демидова.

Нагадаємо, що взяти участь у проєкті «МВС Незламні» можуть бійці системи МВС, які проходять реабілітацію або потребують її внаслідок отриманих травм, а також ветерани, які мають потребу у спортивній реабілітації.


Відділ комунікації поліції Рівненської області

На фото зображено закритий басейн під час тренування або реабілітаційних занять.
У басейні перебуває кілька чоловіків, які займаються плаванням та відпочивають у воді. Доріжки в басейні розмічені.
На бортику басейну та поруч стоять інструктори. Дві жінки на правому краю кадру мають на собі темні куртки з написом українською мовою "ПСИХОЛОГ ПОЛІЦІЯ"
1 з 10
Момент реабілітації у воді
На фото троє чоловіків у басейні, які,  беруть участь у тренуванні. Чоловік на передньому плані, із мокрим темним волоссям і бородою, дивиться праворуч. Один із чоловіків позаду нього тримає синьо-білу плавальну дошку. На задньому плані видно червоні розділювачі доріжок
2 з 10
Момент реабілітації у воді
На фото зображена жінка-поліцейська, блондинка  волосся зібране, одягнена у чорну форму, яка сидить біля борту басейну. Вона схилилася до чоловіка, що перебуває у воді і тримається за помаранчеву дошку для плавання. Чоловік має татуювання на руці. Вони спілкуються під час заняття у басейні. На задньому плані видно доріжки басейну, розділені червоними та синіми канатами, і ще одну людину, що пливе
3 з 10
Момент реабілітації у воді
На фото зображено критий плавальний басейн, де кілька людей плавають. Басейн розділений на доріжки синіми та червоними розділювальними лініями. На передньому плані видно плавця у синій шапочці, який пливе від камери, та ще одну людину, яка виконує гребок вільним стилем. На дальніх доріжках видно ще двох плавців, а також людину, яка стоїть біля борту басейну на задньому плані
4 з 10
Момент реабілітації у воді
На фото зображено розмову біля басейну. Поліцейська- психолог сидить на краю басейну і спілкується з двома чоловіками у воді. Чоловіки є плавцями та проходять тренування. На стіні басейну видно світлу плитку, а на бортику лежать кольорові дошки для плавання та інший інвентар. Чоловік, що стоїть спиною до камери, слухає жінку, а інший чоловік у шапочці та окулярах для плавання знаходиться у воді.
5 з 10
Момент реабілітації у воді
На тлі видно басейн із блакитною водою, що вказує на те, що фото зроблено в приміщенні спортивного комплексу або басейну. Директорка ДЮСШ №2 Анна Хлістунова зі світло-каштановим волоссям, зібраним у пучок дивиться ліворуч від камери та дає інтерв'ю. Вона одягнена у білу футболку з графічним принтом на грудях, частково прихованим.
6 з 10
Момент реабілітації у воді
На фото зображено двох чоловіків у басейні. Ліворуч знаходиться молодий чоловік зі щетиною, який дивиться вперед. Його волосся мокре. Праворуч — інший чоловік у окулярах для плавання, частково занурений у воду, він тримає плавальну дошку.
Басейн має стіни, облицьовані блакитною плиткою.
7 з 10
Момент реабілітації у воді
На фото зображено двох чоловіків, які плавають у басейні. Вони перебувають у воді, поділеній на доріжки обмежувальними канатами синього та червоного кольорів. Ліворуч видно плавця у синій шапочці та з окулярами, який простягає руку вперед, тримаючи жовту плавальну дошку (кікборд).
Праворуч знаходиться інший плавець у синіх плавках та ластах, він пливе на животі й також тримає жовту плавальну дошку.
Вони використовують дошки та ласти для тренування.
8 з 10
Момент реабілітації у воді
На фотографії зображений чоловік, який пливе у басейні.
Він лежить на воді обличчям вниз і використовує жовту плавальну дошку (кікборд), яку тримає витягнутими руками. На ньому сині плавки та ласти на ногах, а також окуляри для плавання. Чоловік займається плаванням.
Праворуч від нього видно розділову доріжку з синьо-білими поплавками, що вказує на те, що він пливе по своїй доріжці.
9 з 10
Момент реабілітації у воді
На фотографії зображено спілкування поліцейської-психолога з пораненим захисником. Чоловіка стоїть у басейні, занурений приблизно до грудей, і розмовляє з поліцейською , яка стоїть до нього спиною, поза басейном.
На спині жінки видно напис великими літерами "ПСИХОЛОГ ПОЛІЦІЯ".
10 з 10
Момент реабілітації у воді
На фото зображено закритий басейн під час тренування або реабілітаційних занять. У басейні перебуває кілька чоловіків, які займаються плаванням та відпочивають у воді. Доріжки в басейні розмічені. На бортику басейну та поруч стоять інструктори. Дві жінки на правому краю кадру мають на собі темні куртки з написом українською мовою "ПСИХОЛОГ ПОЛІЦІЯ"

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux