Портал в режимі тестування та наповнення

На пошті обміняв оригінальний ремінь відомого бренду на підробку: У Рівному поліцейські викрили зловмисника

Опубліковано 06 березня 2026 року о 12:04

Завдяки злагодженим діям працівників управління карного розшуку та Рівненського райуправління поліції, громадянина було оперативно затримано.

До поліції 3 березня близько 19 години повідомив працівник однієї з логістичних компаній, що невідомий чоловік зайшов до примірочної та здійснив заміну дороговартісного ременя за 36 тисяч гривень на підробку.

Отримавши детальний опис зловмисника, оперативники за декілька хвилин розшукали 27-річного жителя обласного центру.

За фактом шахрайства розпочато досудове розслідування за ч.1 ст.190 КК України.

Крім того, слідчі у рамках відкритого кримінального провадження за ч.4 ст.185 КК України перевіряють фігуранта на причетність до скоєння у Рівному крадіжки. Попередньо відомо, що 28 лютого 27-річний рівнянин викрав банківську карту та здійснив нею декілька оплат на суму 3800 гривень, придбавши продукти харчування та речі особистого вжитку.

Відділ комунікації поліції Рівненської області  

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux