На Рівненщині внаслідок ДТП травмувалися троє людей
Опубліковано 25 червня 2026 року о 17:00
Автопригода сталася сьогодні, 25 червня, близько 13:15 на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» між селами Сошники та Ромейки.
Попередньо відомо, що зіткнулися вантажівка та службовий автомобіль поліції. Унаслідок ДТП травмувалися троє людей: двоє працівників поліції та 45-річний чоловік.
Усіх із травмами різного ступеня госпіталізували.
На місці події працюють відповідні служби. Рух на цій ділянці дороги ускладнений.
Обставини автопригоди встановлюють.
За фактом ДТП буде призначено службову перевірку.
Відділ комунікації поліції в Рівненській область