На Сарненщині поліцейські викрили неповнолітнього, який обікрав автомобіль
Хлопець раніше потрапляв в поле зору правоохоронців за скоєння аналогічних злочинів. Крім того, наразі він перебуває під нічним домашнім арештом за незаконне заволодіння транспортним засобом.
Правоохоронці встановили, що 15-річний житель Рівненського району гостював у своєї тітки в селищі Клесів Сарненського району.
Учора, 15 жовтня, близько 03 години юнак зайшов на подвір’я місцевої жительки через відчинені ворота. Проникнувши до салону незамкненого автомобіля, неповнолітній викрав із бардачка 750 євро та з кишені сонцезахисного козирка 400 злотих і пішов.
Правоохоронці розшукали юнака того ж дня близько 16 години поблизу автовокзалу в Рівному та вилучили у нього 250 євро і 400 злотих. Місцезнаходження решти коштів встановлюється. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.4 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене в умовах воєнного стану)
Відділ комунікації поліції Рівненської області
