У поліції Рівненщини нові звання, подяки та призначення

Офіційно

Під час відеоселекторної наради в Головному управлінні  національної поліції сьогодні, 14 вересня, підлеглих урочисто привітав керівник Олексій Камишанський. 

Так, відповідно до наказу Національної поліції України, чергове спеціальне звання «полковник» поліції отримав начальник управління карного розшуку Олександр Шевчик.

Також нагороди отримали інспектори управління патрульної поліції, які надавали першу допомогу постраждалим у дорожньо-транспортній пригоді за участю трьох вантажівок, що сталася на Дубенщині.

Так, за сумлінне виконання посадових обов’язків, оперативність і наполегливість «ПОДЯКУ» оголосили старшому лейтенанту поліції Василю Грицюку та лейтенанту поліції Владиславу Мудрику.

Крім того, наказом начальника ГУНП в Рівненській області заступником начальника управління карного розшуку ГУНП - начальником відділу розкриття злочинів проти власності призначено Тараса Сабанюка. До цього полковник поліції перебував на посаді  заступника начальника ГУНП у Львівській області – начальника кримінальної поліції.

Олексій Камишанський побажав поліцейським і надалі сумлінно виконувати службовий обов’язок та працювати на благо громадян. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області
 

Матеріали для ЗМІ

Фото