Портал в режимі тестування та наповнення

Офіцери служби освітньої безпеки підбили підсумки роботи за два місяці

Опубліковано 29 жовтня 2024 року о 19:25

Доки здобувачі освіти відпочивають на канікулах, офіцери, які несуть службу у ліцеях на території Вараського та Сарненського районів обмінялися досвідом та обговорили проблемні питання, які виникають під час служби.

Робоча зустріч відбулася вчора, 28 жовтня у Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області.

Із офіцерами СОБ також зустрівся заступник начальника поліції Рівненщини Руслан Стрельбіцький, який наголосив, що безпека дітей під час навчання в умовах правового режиму воєнного стану вкрай важлива.

Окрім наради, присутнім провели заняття.

Так, представниця Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Оксана Остапчук наголосила на неухильному дотриманні прав людини офіцерами СОБ.

А співробітники сектору запобігання корупції провели тренінг щодо питань фінансового контролю та правил декларування своїх доходів.

Нагадаємо, офіцери СОБ розпочали службу у освітніх закладах прикордоння та обласного центру з метою захисту дітей в умовах повномасштабної війни та створення безпекового середовища під час навчання.,

Відділ комунікації поліції в Рівненській області

1 з 11
2 з 11
3 з 11
4 з 11
5 з 11
6 з 11
7 з 11
8 з 11
9 з 11
10 з 11
11 з 11

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux