18 поліцейських офіцерів громад із Рівненщини закінчили навчання у Харкові

Інформація

Навчання тривали два з половиною місяці на базі Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки ICITAP. Невдовзі поліцейські приступлять до виконання своїх обов’язків на території територіальних громад.

Всього курс підготовки пройшли 125 працівників поліції з різних підрозділів Головних управлінь Національної поліції та Управлінь патрульної поліції із 23 областей України, які пройшли конкурсний відбір у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

досконалювали поліцейські свої знання із загальноправових дисциплін, домедичної, тактико-спеціальної та вогневої підготовки, а також у керуванні автотранспортом.

Випуск слухачів відбувся на плацу Харківського національного університету внутрішніх справ 2 жовтня.

В урочистостях взяли участь заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич, начальниця управління взаємодії з громадами Майя Бреславська, представники Посольства США в Україні та регіонального програмного офісу ІСІТАР, проректори, особовий склад університету та керівництво місцевої поліції.

Присутні побажали випускникам бути чесними, відкритими, ніколи не зупинятися у своєму особистісному розвитку, з гідністю нести високе звання поліцейського офіцера громади.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 
 

Матеріали для ЗМІ

Фото