Портал в режимі тестування та наповнення

Перед судом постане зловмисник, який у Рівненському районі завдав ножові поранення клієнту служби таксі

Опубліковано 17 лютого 2026 року о 10:01

Відповідно до санкції статті йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.

Так у листопаді минулоріч у селі Порозове між водієм таксі та 25-річним пасажиром виник конфлікт, через відмову останнього розрахуватися. Обидва чоловіки вийшли з автомобіля та дістали ножі. Керманич застосував до клієнта газовий балончик та вдарив його ножем у спину. Після цього завдав іще три ножові удари собаці пасажира та поїхав.

Потерпілого з проникаючим пораненням грудної клітки та гематомою печінки госпіталізували до лікарні. Собаку ж поліцейські, які прибули на виклик, негайно відвезли до ветклініки: після надання необхідної допомоги чотирилапого відвезли додому.

Слідчий затримав 39-річного рівнянина в порядку ст.208 КПК України та за процесуального керівництва прокуратури повідомив йому про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою,  який згодом змінив на цілодобовий домашній арешт.

Досудове розслідування завершено: матеріали кримінального провадження скеровані до суду.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux