Особистий бойовий досвід Руслана Мороза — начальника управління організації діяльності підрозділів особливого призначення НПУ розпочався у 2014 році, коли він очолив один із добровольчих батальйонів на Сході України. Із початком повномасштабного вторгнення на його рахунку ще й служба у спецполку «Сафарі».
Під час зустрічі з рівненськими поліцейськими в Головному управлінні Нацполіції області він розповів про завдання, які стоять перед штурмовими підрозділами, про організацію проходження служби та порядок вступу у бригаду, а також про оснащення підрозділу та матеріально-технічне забезпечення бійців.
Нагадаємо: об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка, куди запрошують вольових та вмотивованих воїнів, готових захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах. Її основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження ДРГ і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій та знищення противника.
«Звісно, пріоритет надається спецпризначенцям чи особам, які мають військові спеціальності чи бойові навички, — зауважив Руслан Мороз. — Але це не означає, що для людини без воєнного досвіду дорога сюди закрита. Найголовніше — мати бажання вчитися».
На усіх кандидатів — і поліцейських, і з-поміж цивільних осіб, які пройдуть відбір, чекає спеціальна підготовка.
Заявки для вступу можна подати онлайн на сайті storm.mvs.gov.ua, або на сайті чи в Центрах надання адміністративних послуг, де представники від правоохоронців консультують щодо набору у штурмові бригади.
Детальну інформацію можна отримати за номером гарячої лінії 0 800 100 020 або ж у співробітників сектору організації відбору УКЗ ГУНП в Рівненській області 067362 4080.
«Долучитися може кожен небайдужий, хто бажає боротись та відстоювати. Кожен, хто хоче перемогти. Головне, бути послідовними та незламними у своїх ідеях та своїх цілях», — підсумував Руслан Мороз.
Відділ комунікації поліції Рівненської області