Олексій Камишанський привітав бійців КОРДу із професійним святом

Поліція в обличчях

Сьогодні, 22 червня, з нагоди відзначення 5-ї річниці із дня створення підрозділу, очільник поліції Рівненської області Олексій Камишанський привітав спецпризначенців та вручив відзнаки.

«Ви потужний та бойовий колектив, адже виконуєте небезпечні завдання, — звернувся до присутніх Олексій Камишанський. — Бажаю кожному здоров’я, витримки, наснаги й успіхів у кожній спецоперації. А ще — підтримки від близьких та рідних».

За досягнення високих показників у службовій діяльності, вагомий особистий внесок у боротьбі зі злочинністю наказом Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Голови Нацполіції Ігоря Клименка та начальника ГУНП в Рівненській області Олексія Камишанського нагороди та відзнаки отримали семеро спецпризначенців.

Також правами голови Рівненської обласної профспілкової організації поліції області нагороджено іще сімох бійців.
Наприкінці урочистостей Олексій Камишанський проінспектував новий спортивний майданчик і заразом перевірив спортивну підготовку особового складу. Першим відмінний результат продемонстрував очільник спецпідрозділу, а потому й заступник.

Начальник ГУНП відзначив хорошу фізичну підготовку бійців та зазначив, що над собою потрібно працювати постійно, аби гідно стояти на варті Закону.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 
 

Матеріали для ЗМІ

Фото