Портал в режимі тестування та наповнення
Поліцейські виборювали першість ГУНП із рукопашного бою
Опубліковано 15 червня 2023 року о 19:00

Змагання серед збірних команд територіальних та силових підрозділів поліції в залік спартикіади 2023 відбулися сьогодні, 15 червня, у спортзалі ГУНп в Рівненській області.

Відкрив турнір, який розпочався хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих унаслідок збройної агрес ії російської федерації, тимчасово виконуючий обов’язки керівника поліції області Олександр Миргородський.

Першість ГУНП виборювали 19 команд поліцейських, а індивідуальному заліку поєдинки проводилися у вагових категоріях від 60 до понад 90 кг.

Усі учасники змагань продемонстрували належну фізичну підготовку та волю до перемоги.

У командному заліку почесне третє місце посіли працівники ВП №6 (м.Здолбунів) Рівненського РУП, друге — ВП №1 (смт Володимирець) Вараського РВП, а переможцями стала збірна РПОП ГУНП.

Переможцям змагань вручили кубки, медалі та грамоти, побажавши подальших спортивних досягнень.