Поліцейські на Рівненщині викрили та задокументували незаконне перевезення понад 50 тисяч пачок цигарок
Орієнтовно, вартість виявленої партії становить майже два мільйони гривень.
За порушення правил дорожнього руху близько 20 години дев’ятого грудня патрульні на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» неподалік села Чудель Сарненського району зупинили автомобіль «Mercedes-Benz Sprinter». Водій, 45-річний житель Клесова, при зустрічі із поліцейськими помітно нервував.
Під час поверхневої перевірки у багажному відділенні патрульні виявили мішки та ящики, вміст яких водій показувати відмовився. Тож, для документування події на місце викликали слідчо-оперативну групу Сарненського відділу поліції.
Під час огляду транспортного засобу, дозвіл на який кермувальник надав слідчим, було виявлено 107 ящиків із цигарками білоруського маркування — по 48 блоків у кожному. Жодних документів на підакцизний товар чоловік не надав і від будь-яких пояснень відмовився.
За фактом перевезення товарів із можливо підробленими марками акцизного податку розпочато досудове розслідування з частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження транспортний засіб вилучений — вирішується питання про накладення арешту на нього та сигарети.
Відділ комунікації поліції Рівненської області