Портал в режимі тестування та наповнення
Поліцейські виборювали першість ГУНП із гирьового спорту
Опубліковано 01 лютого 2022 року о 17:56

Змагання гирьовиків за сприяння спортивного клубу «Тріумф» у спортзалі поліції області відбулися сьогодні, першого лютого, серед збірних команд структурних підрозділів апарату ГУНП, управління «КОРД», РПОП  та територіальних підрозділів.

Поліцейські змагалися за першість ГУНП в Рівненській області в залік Спартакіади-2022 в особистому та командному заліку. Відтак, серед учасників у ваговій категорії до 75 кілограмів «золото» виборов Дмитро Дідик, «срібло» — Владислав Журомський, «бронзу» — Валентин Петрович.

Кращим гирьовиком у категорії до 90 кг став Володимир Поліщук, друге місце посів Андрій Коцюба, третє — Олександр Басюк.

Серед учасників змагань із вагою понад 90 кілограмів першість виборов Денис Водяний, якому поступилися Віктор Котовець і Роман Ліончук.

У командному заліку почесне третє місце посіли бійці управління «КОРД», друге — Рівненського районного управління поліції, а переможцями стала збірна команда апарату ГУНП.

Крім того, у номінації «Найкращий результат у вправі «Поштовх» показав Денис Водяний, у номінації «Найкращий результат у вправі «Ривок» — Володимир Поліщук, а «За волю до перемоги» відзначили Андрія Коцюбу, ветерана органів внутрішніх справ.

Начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський та начальник управління кадрового забезпечення Василь Петрик привітали усіх учасників змагань та вручили кубки, медалі, грамоти призерам і переможцям.

«Нехай ваша сила, витривалість, бійцівський дух і фізична загартованість лише сприяють у досягненні вагомих результатів як у спорті, так і на службі», — додав керівник поліції області.