Портал в режимі тестування та наповнення
Самооборона без зброї: у поліції Рівненщини змагалися самбісти-силовики
Опубліковано 12 жовтня 2023 року о 16:35

Змагання із самбо серед колективів фізичної культури Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбулися сьогодні, 12 жовтня, у залік обласної «Динаміади 2023».

За першість боролися сім збірних із різних підрозділів силових структур області. Проводився він у командному та індивідуальному заліках у різних вагових категоріях. Головним суддею змагань був Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України Микола Коба.

За результатами поєдинків кращою стала команда ГУ ДСНС регіону. «Срібло» дісталося поліцейським ГУНП, а третє призове місце посіли працівники управління патрульної поліції.

В індивідуальному заліку у різних вагових категоріях призові місця вибороли поліцейські ГУНП: до 58 кілограмів — Роман Кибукевич (перше місце), до 64 кг — Костянтин Деленгівський (третє місце), до 71 кг — Вадим Шупрудько (друге місце), до 79 кг — Сергій Кучер (третє місце), до 88 кг — Максим Грицюк (третє місце) і у категорії 98+ — Олександр Городнюк і Олександр Мулько (третє місце).

Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Юрій Мерденов, заступник голови Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України Віктор Куцель відзначили всіх учасників змагань, які показали високий рівень силової підготовки, та вручили призерам переможні кубки, медалі та грамоти.

Вітаємо колег із черговими спортивними здобутками та бажаємо подальших перемог!