Скоїв чотири адмінправопорушення та намагався відкупитися: здолбунівські поліцейські задокументували пропозицію хабаря
Керування автомобілем із ознаками алкогольного сп’яніння зловмисник «оцінив» у 9500 гривень.
Учора, 7 жовтня, близько 19 години на вулиці Гончара у Здолбунові в поле зору працівників сектору реагування патрульної поліції потрапив автомобіль «Audi», водій якого,61-річний здолбунівчанин,не був пристебнутий ременем безпеки та при зміні руху не увімкнув покажчик повороту. Побачивши службове авто, керманич намагався втекти та врізався у бетонний паркан.
Під час спілкування поліцейські виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння,однак проходити обстеження той відмовився. Аби уникнути адмінвідповідальності, здолбунівчанин запропонував правоохоронцям хабаря у сумі 9500 гривень, які поклав на дах службового авто. Усі дії зафіксувала нагрудна боді-камера поліцейських.
За фактом надання неправомірної вигоди службовій особі слідчий розпочав досудове розслідування за ч.1 ст.369 КК України.
Крім того, працівники поліції склали на водія чотири адмінматеріали:
- за ст.124 (ДТП-механіка);
- ч.1 ст.130 (керування транспортними засобами особами в стані сп’яніння);
- ч.1 ст.122-2 (не виконання водіями вимоги про зупинку);
- ч.2 ст.122 (порушення правил користування попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку) КУпАП.
Відділ комунікації поліції Рівненської області