Портал в режимі тестування та наповнення

Сміливість під тиском: рівненські вибухотехніки продовжують знешкоджувати ворожі боєприпаси на Херсонщині

Опубліковано 17 листопада 2025 року о 13:05

Маленькими, але безпечними кроками вони щоденно будуть фундамент для відновлення України та наближають Перемогу. Їх праця, знання та мужність перетворюють ворожі цілі на брухт.

Так, за майже два місяці фахівцям вибухотехнічної служби поліції Рівненщини у  складі зведеного загону вдалося знищити близько 700 боєприпасів.

«Тут небезпека не тільки на землі, але й з неба. Обстріли Херсонської області FPV-дронами — це щоденна реальність, яка вимагає від нас постійної готовності», —  розповідає майор поліції Андрій Волянюк.

Днями правоохоронці виявили нерозірваний ворожий дрон, який приземлився неподалік житлових будинків. Тож вибухотехніки привели його у безпечний стан та в подальшому знищили.

Крім того, до поліцейських звернувся місцевий фермер, який під час польових робіт виявив уламки БПЛА. Фахівці вибухотехнічної служби поліції Рівненщини негайно прибули на місці події та розрядили бойову частину шахеду, яка не розірвалась. Потому, відвезли на підривний майданчик та знешкодили.


Відділ комунікації поліції Рівненської області

1 з 5
2 з 5
3 з 5
4 з 5
5 з 5

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux