На Рівненщині у змаганнях із міні-футболу на Кубок Голови Нацполіції України визначилися фіналісти

Спорт

Сьогодні, 25 червня, закінчився відбірковий етап турніру з міні-футболу серед шести поліцейських команд ІІ-ї групи. У фінал вийшли збірні Житомирської та Київської областей. 

За результатами зіграних матчів та кількістю очок у вирішальних поєдинках зійшлися чотири команди. Перемогу у запеклій та безкомпромісній боротьбі здобули поліцейські Головного управління у Житомирській області. Друге місце і можливість поборотися за перемогу дісталося футболістам із Київської області.

Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Олександр Панасюк вручив почесні кубки та грамоти призерам змагань, побажав подальших досягнень, зазначивши, що спорт не тільки об’єднує, а й загартовує фізично, додає позитивних емоцій і вражень.

Крім того, нагороди отримали кращий воротар турніру Сергій Школьний (ГУНП Житомирщини), кращий гравець Ігор Шелест (ГУНП Сумщини) та кращий бомбардир Едуард Примоченко (ГУНП Рівнещини). 

Начальник управління кадрового забезпечення Ігор Федорчук подякував усім учасникам за цікаву і вражаючу гру, згуртованість, підтримку і побажав подальших досягнень не тільки у спорті, а й на службі.

Фінальна першість відбудеться у місті Київ, де Кубок Голови Нацполіції виборюватимуть команди, які здобули перемогу у відбіркових етапах, що проходили і в інших регіонах.

Нагадаємо, турнір із міні-футболу на Рівненщині тривав упродовж двох днів. Участь у ньому взяли команди поліцейських із Сумської,  Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Київської та Рівненської областей.

Відділ комунікації поліції Рівненської області  

Матеріали для ЗМІ

Фото