Портал в режимі тестування та наповнення

У Дубно внаслідок ДТП загинув малолітній хлопчик, ще четверо осіб зазнали травм: слідчі повідомили рівнянину про підозру

Опубліковано 07 серпня 2025 року о 14:45

Нагадаємо, автопригода сталася третього серпня, близько 13:50 на вулиці Заводській.

Слідчий слідчого управління встановив, що водій транспортного засобу «Renault Scenic», 68-річний житель обласного центру, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із автомобілем «Ford Fiesta» під керуванням 32-річного здолбунівчанина.

Унаслідок ДТП із травмами різного ступеню медики госпіталізували до лікарень двох пасажирок мінівену: 68-річну рівнянку та 66-річну мешканку селища Гоща, а також пасажирів легковика — 28-річну дружину водія та його 7-річного сина. Іще один 2-річний хлопчик по приїзду до медзакладу від отриманих травм помер.

Наразі 7-річну дитину вже виписали, інші потерпілі досі перебувають у лікарнях.

Обидва керманичі були тверезі та у ДТП не травмувалися. Діти перебували в автокріслах.

Слідчий слідчого управління повідомив 68-річному водію «Renault Scenic» про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Суд обрав рівнянину запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux