Портал в режимі тестування та наповнення
У поліції Рівненщини визначили переможців змагань із армрестлінгу
Опубліковано 02 листопада 2023 року о 10:30

За першість ГУНП боролись збірні команди районних територіальних (відокремлених) підрозділів, управління «КОРД» та РПОП учора, першого листопада. Змагання відбулись у спортивному залі обласного главку.

Так, за підсумками запеклих поєдинків третє місце у командному заліку посіла збірна ВП №2 (м. Костопіль) Рівненського РУП, другими стали спецпризначенці роти поліції особливого призначення. Найсильнішими у боротьбі на руках виявилися поліцейські Рівненського районного управління.

Достойні результати продемонстрували учасники змагань і в особистій першості. Так, кращим рукоборцем у ваговій категорії до 70 кг став Артем Павлюк, до 80 кг — Антон Малиш. Перемогу серед представників вагової категорії до 90 кг здобув Дмитро Павловський, до 100 кг — Андрій Березюк. Першість у вазі понад 100 кілограмів здобув Роман Ліончук.

Привітав усіх учасників, а переможцям вручив медалі, грамоти та кубки керівник поліції Рівненщини Віктор Шанський.

«Радий відзначити, що до занять спорту залучені дуже багато поліцейських. Це не лише гарна фізична форма, але і робота над собою, яка дисциплінує і загартовує і виховує бажання не просто боротись, а перемагати», — підкреслив полковник поліції.

Вітаємо колег із гідною участю у змаганнях, а переможців із кращими результатами. Зичимо усім подальших успіхів, не лише на спортивному, але і на професійному шляху.