У Рівному зловмисник пограбував неповнолітню: поліцейські оперативно його затримали
24-річний житель Рівного десять місяців тому умовно-достроково звільнився з місць позбавлення волі, де відбував шестирічне покарання за умисне вбивство. Однак, на шлях виправлення чоловік не став, та вчинив новий злочин.
Учора, 31 травня, близько 20:15 на вулиці Степана Бандери поліцейський, який перебував поза службою, виявив 15-річну жительку Здолбунова, яку щойно пограбували.
За попередньою інформацією, дівчина стояла на зупинці громадського транспорту та користувалася мобільним телефоном. У цей момент невідомий чоловік, проїжджаючи повз на велосипеді, вихопив гаджет із її рук та втік.
Оперативники управління карного розшуку менш ніж за годину встановили місцезнаходження та затримали 24-річного чоловіка, причетного до скоєння злочину. У його рюкзаку правоохоронці виявили викрадений смартфон.
Слідчі затримали зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі тривають слідчі дії у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану).
Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру та обрання йому запобіжного заходу.
Відділ комунікації поліції в Рівненській області