У Сарнах обвинуваченому в смертельному наїзді на велосипедистку загрожує до 10 років за ґратами
Слідчі слідчого управління закінчили досудове розслідування та за погодженням із Рівненською обласною прокуратурою скерували до суду матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом відносно 33-річного сарненчанина за двома статтями КК України.
Смертельна автопригода сталася 16 вересня минулого року близько 22 години у Сарнах. Місцевий житель, водій автомобіля «ВАЗ 2109», допустив наїзд на 49-річну місцеву жительку, яка їхала велосипедом по краю проїзної частини у попутному напрямку.
Від отриманих травм жінка загинула на місці події, а винуватець ДТП — втік. Поліцейські оперативно встановили його місце перебування. За результатами огляду кермувальник перебував у стані алкогольного сп’яніння: 1,71 проміле. Його затримали в порядку статті 208 КПК України та повідомили про підозру за частиною 3 статті 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, вчинене в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого) та за частиною 1 статті 135 КК України (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває у небезпечному для життя стані). Суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою.
У рамках досудового розслідування, за результатами отриманих експертиз і проведених процесуальних дій слідчі встановили, що водій перевищив допустиму швидкість руху в населеному пункті, своєчасно не вжив заходів для її зменшення та не зреагував на перешкоду, допустивши наїзд на велосипедистку.
Крім того, водій свідомо залишив потерпілу без допомоги, зник з місця ДТП і не повідомив про неї до жодних державних органів.
Відділ комунікації поліції Рівненської області