За вбивство пенсіонера до рівнянина застосовуватимуть примусові заходи медичного характеру
Строк лікування 34-річному нападнику визначатиме суд.
Нагадаємо, 24 вересня у Рівному на вулиці Медичній зловмисник раптово наніс 85-річному місцевому жителю не менше шести ударів в область грудної клітки, живота та лопаток, після чого втік.
Слідчі затримали нападника в порядку ст.208 КПК України та повідомили йому про підозру за фактом замаху на умисне вбивство. Суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 діб.
Потерпілий від отриманих травм через чотири дні помер. Кримінальне провадження слідчі перекваліфікували на умисне вбивство.
Крім того, правоохоронці встановили причетність 34-річного нападника й до замаху на вбивство 63-річного рівнянина, яке відбулося у серпні минулоріч на вулиці Чорновола. Тоді зловмисник завдав потерпілому два непроникаючі поранення грудної клітки. Наразі життю і здоров’ю чоловіка нічого не загрожує.
Відповідно до висновку експерта підозрюваний на період інкримінованих йому кримінальних правопорушення мав захворювання, відтак не усвідомлював свої дії, не міг передбачити їх наслідки та не міг керувати ними.
У зв’язку з цим слідчий за процесуального погодження прокуратури скерував до суду клопотання про застосування до 34-річного рівнянина примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до спецзакладу. Відтак, обвинуваченого із слідчого ізолятора помістили до лікарні.
Відділ комунікації поліції Рівненської області